activ

Aktywność na każdą kieszeń

07:29

Hej moje pracowite mróweczki! Jak idą treningi w tym tygodniu?

Wracam do Was po przerwie ze zdwojoną siłą i obiecuję, że więcej tak długiego urlopu od pisania nie wezmę, ale przejdźmy do rzeczy... dziś policzę się raz na zawsze z wymówką "nie mam pieniędzy na to, żeby być fit." Oto kilka propozycji, które nie nadwyrężają naszego portfela, a wyrzeźbią piękną sylwetkę i charakter. Gotowi?

Jest to aktywność fizyczna, do której wykorzystuje się elementy zabudowy miejskiej np. place zabaw czy budynki. Wykonuje się głównie ćwiczenia oparte o kalistenikę (trening siłowy z wykorzystaniem masy własnego ciała). Street workout oprócz tego, że niesamowicie rzeźbi sylwetkę wygląda przecudownie i efektownie, gdy osiągnie się pewien stopień zaawansowania, który pozwoli nam na wykonywanie akrobacji, a te ogranicza tylko nasza wyobraźnia!Podziwiam panią z filmu
Warto również zainspirować się TUTAJ

Pojawiają się w większości polskich miast i są świetnym pomysłem na trening bądź jego urozmaicenie przy czy nie wydasz ani złotówki na karnet. Maszyny wykorzystują nasz ciężar ciała więc stanowią świetną opcją nawet dla początkujących. Koniecznie sprawdź gdzie w Twojej okolicy znajduje się takie cudo.


Koszty tutaj ograniczają się właściwie do zakupu odpowiednich butów. W ostatnim czasie powstało dużo darmowych udogodnień dla biegaczy, z których warto skorzystać takich jak aplikacja endomondo, która kontroluje nasze wyniki.Warto również rozejrzeć się za klubami biegacza - w grupie raźniej!


You tube to cenny zasób treningów. Właściwie wpisując w wyszukiwarce "Ewa" automatycznie wyskakuje nam "Chodakowska". Wiele osób w ostatnim czasie decyduje się na taki rodzaj treningów, co potwierdza liczba polubień fanpage'a wyżej wymienionej trenerki, a zdjęcia efektów robią niemałe wrażenie. Do tego strony typu printerest i we heart it są zasypane obrazkami z gotowymi treningami czy wyzwaniami, wystarczy wstukać na klawiaturze frazę "fit".  Nuda na pewno nie grozi!

Jakie trenerki polecam? Osobiście kocham ćwiczyć z Ewką Chodakowską, Mel B, Tiffany Rothe oraz kanał XHIT daily


A Wy macie jakieś tanie sposoby na bycie fit? Koniecznie podzielcie się nimi
buźki, Klaudia

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Street workout do mnie przemawia. Chyba pora spróbować czegoś nowego, ale jak znam siebie pewnie bym się połamała próbując wykonać jakąś akrobację ;D

    OdpowiedzUsuń

Playlisty z treningami